Cukierki reklamowe – na pewno nie raz spotkaliście się z takimi łakociami? Takie cukierki są coraz powszechniejsze, ponieważ wiele firm zdaje sobie sprawę, jak łatwo pozyskać klienta w taki słodki sposób. Takie reklamowe cukierki to najczęściej krówki. Może zdziwi Was to, że to jednak krówki mleczne, o smaku toffi wygrywają we wszystkich rankingach, nawet przed popularnymi landrynkami.

Jednak to smak krówki jest najbardziej kojarzony ze słodkimi, wesołymi latami dziecięcymi, kiedy do woli mogliśmy się nimi zajadać. A o przywołanie słodkich wspomnień w końcu tutaj chodzi. Od teraz krówki nie będą kojarzone z latami, które minęły, ale również z tą firmą, która cukierki nam wręczyła. Tak jak już wspomnieliśmy, do popularnych cukierków reklamowych należą również landrynki. One również żywo kojarzą nam się z młodymi latami. Jednak tuż za nimi są cukierki, które również maja swoją historię i może kiedyś nie były u nas tak popularne, jednak są bardzo lubiane. Oczywiście mowa tutaj o michałkach, czy też kasztankach. W formie reklamy zapakowane są w zupełnie inny, reklamowy papierek, jednak mają nadal ten sam dobry i głęboki smak.

Nie można tutaj zapomnieć o czekoladzie. Czekolada i czekoladki firmowe bardzo często zamawiane są jako prezent dla innych firm, dla klientów w podziękowaniu za współpracę wieloletnią. Również takie firmowe czekoladki doskonale sprawdzają się jako prezent dla osób, które pracują w firmie, które stale wpływają na zwiększenie zysków. Takie docenianie pracowników również jest wskazane i na pewno będzie mile widziane.